YAY TEKNİK

Müşteri memnuniyetini ve yüksek kaliteli hizmet anlayışını benimseyen kurucularımız 1983 yılının sonlarına doğru YAY TEKNİK ’in temellerini attı.

Bariyer, fotoselli kapı, seksiyonel kapı, kepenk, sürgülü kapı, dairesel kapı sistemleri, kepenk, panjur, güneş perdesi ve pergola üzerine uzmanlaşmış ekibimizle benimsediğimiz kaliteden ödün vermeyerek sektörde istikrarlı ilerleyişimize devam ediyoruz.

İş alanımızı genişletmek ve sektörel anlamda daha kurumsal yapıya ulaşmak, nihai hedefimiz. İstanbul Anadolu yakasında konumlanmış,  başta İstanbul olmak üzere siz değerli müşterilerimize daha rahat ve güvenli sistemler sağlamayı amaç edinmiş ekibimiz, teknik servis desteği ile 7/24 hizmet vermeye devam ediyor.

Kaliteli ürünler ile ihtiyacınıza yanıt veren dinamik ekibimiz, projenin başlangıç aşamasından montaja, sonrasında servis - bakım ve onarımınıza da kesintisiz çözümler sunuyor.

Misyonumuz sadece en kaliteli ürünleri sunmak değil, deneyimimiz ile en uygun ve en iyi hizmeti müşterilerimize yansıtmaktır. Bu nedenle hizmetimizden, rekabetimizden ve fiyatlarımızdan memnun kalacağınızdan eminiz.

YAY TEKNİK

Firmamız kepenk sistemleri, panjur sistemleri, kapı sistemleri, otomatik pergola ve diğer alanlarda 1983 yılından bu yana çalışmalarına devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini prensip edinerek, uzman ve güleryüzlü personelimiz ile birlikte satış, üretim, montaj, servis ve diğer konularda siz müşterilerimize hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

Tüm Hakları Saklıdır 2023 Yay Teknik