Son zamanlarda kullanımı sürekli artan, yüksek memnuniyet oranına sahip, dört mevsim kullanılabilen, basit bir düzeneği olan, dayanıklı ve kuvvetli olmasının yanı sıra prestijli bir görünümü de olan zip perde, günümüzde evlerde iş yerlerinde ve kafeteryalarda sıkça kullanılmaktadır.Zip perde uzaktan kumanda ile çalışan motorlu bir perde sistemidir. Kaliteli ve özel kumaşlardan üretilen bu perdelerin temizliğinin çok kolay olması, güneş ışığını soğurması, rüzgarı engellemesi, ısı ve gürültü yalımı gibi özellikleri de vardır.

Zip perde; kurulum ve kullanım esnasında bozulmayan kumaş şekli, uzun süre dayanıklı ve estetik kaliteye sahip olması, ısı kontrolü ve dört mevsime göre üretilmesiyle birlikte evlerde, kafeteryalarda, otellerde ve daha birçok yerde kullanılmaktadır. Güneş, rüzgar, yağmur gibi etkenlerden korunma amaçlı tasarlanmış olan bu perdeler, özel kumaş yapısı sayesinde iç mekândan dış mekânı rahatça izleme imkânı sunar.

YAY TEKNİK

Firmamız kepenk sistemleri, panjur sistemleri, kapı sistemleri, otomatik pergola ve diğer alanlarda 1983 yılından bu yana çalışmalarına devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini prensip edinerek, uzman ve güleryüzlü personelimiz ile birlikte satış, üretim, montaj, servis ve diğer konularda siz müşterilerimize hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

Tüm Hakları Saklıdır 2023 Yay Teknik