Bu sözleşme, www.yayteknik.com veya “Yay Teknik”) gizlilik şartlarını içermektedir. Yay Teknik web sitesini ziyaret ederek bu şartları uygulamayı kabul etmiş bulunmaktasınız.

Yay Teknik’ya üyelik aşamasında ziyaretçilerden ve daha sonraki aşamalarda üye olmuş kullanıcılardan bazı bilgiler (isim, soy isim, yaş, iletişim bilgileri vb.) talep edilmektedir. Bu bilgiler kullanıcılara verilen hizmetlerin kişiye özel hale getirilebilmesi ve iyileştirilmesi için analiz edilmekte olup, 3. Partilerle kesinlikle paylaşılmamaktadır. Kişiye özel hizmet ve ürünlerin tedariki, kampanya çalışmaları, promosyon faaliyetleri, lojistik çalışmaları, teknik destek ve benzeri işlemler için toplanan bu bilgiler Yay Teknik veri tabanında toplanmakta ve gerekli işlemler için kullanılmaktadır. Yay Teknik üzerinde yapılan sipariş işlemlerinde girişi yapılan mali veriler (kredi kartı bilgileri vb.), hiçbir koşul altında Yay Teknik tarafından saklanmamaktadır. Aksi talep edilmediği sürece üyelerimiz için seçilmiş ürünler, Yay Teknik’ya katılan yeni tasarımcı/mağaza/markalar, kampanyalar, yarışmalar ve Yay Teknik ile ticari ilişki içindeki 3. Partilerin ilgilenebileceğiniz duyuruları (banka kredi kartı kampanyaları, promosyonlar vb.) ve benzeri diğer duyurular, pazarlama aktiviteleri uyarınca tarafınıza E-Bülten olarak email ve mobil telefon aracılığı ile gönderilebilecektir. E-bülten gönderimlerini almak istemiyor iseniz, ilgili gönderilerdeki linkleri kullanmanız yeterlidir.

YAY TEKNİK

Firmamız kepenk sistemleri, panjur sistemleri, kapı sistemleri, otomatik pergola ve diğer alanlarda 1983 yılından bu yana çalışmalarına devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini prensip edinerek, uzman ve güleryüzlü personelimiz ile birlikte satış, üretim, montaj, servis ve diğer konularda siz müşterilerimize hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

Tüm Hakları Saklıdır 2023 Yay Teknik